Všeobecné obchodní podmínky

Pro nákup v e-shopu společnosti DEZINFEX s.r.o., Kozinova 319/11, 627 00 Brno

Ceny produktů na eshopu jsou vždy uváděné s DPH.
Ceny jsou platné od 1.1.2013.

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud neodejde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte. Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem. Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

Storno objednávky ze strany kupujícího

Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O zrušení objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

Doručení a platby

Podrobné informace o doručení a platbě zde.

Dodání zboží

Zboží uvedené jako skladem je expedováno dle skladové dostupnosti uvedené v detailu zboží. Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel, a to na území celé České republiky. Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy. Konkrétní způsob dodání si zvolí zákazník sám, aktuální ceník je uveden níže v sekci Způsoby dopravy a platby. Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad a návod k použití výrobku.

Převzetí zboží

Doporučujeme prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, zboží nepřebírejte, případně sepište za přítomnosti dopravce záznam o poškození zásilky a nechte si tuto skutečnost potvrdit Podepsáním dodacího listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Záruka a reklamace

Veškeré nabízené zboží pochází přímo od výrobce, případně od autorizovaných dovozců pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.

Vrácení zboží

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu kupující – nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodů. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

  1. Na každé zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta. Záruka je vztažena na veškeré zjevné a skryté vady zboží, které nejsou slučitelné s funkčností zboží, jeho užitnými a estetickými vlastnostmi.
  2. Kupující je povinen zboží prohlédnout bez zbytečného odkladu po jeho převzetí, jímž se rozumí předání dopravcem zákazníkovi.
  3. Výrobce neodpovídá za škody vzniklé nesprávným používáním výrobku.
  4. Tento reklamační řád je platný od 1.1.2013.

Slevy

Pokud byla zákazníkovi poskytnuta sleva na zboží, musí se zákazník přihlásit na svůj e-shop účet u kterého byla nastavena sleva. Přihlášení se automaticky zobrazují již ceny se slevou. Bez přihlášení do e-shopu nebude sleva zákazníkovi poskytnuta. Při ztrátě přihlašovacích údajů nás prosím kontaktujte.

Ochrana osobních údajů

Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu. Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení v „editací údajů“. Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na info@sprchy-wolf.cz nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky - tel: +420 722 938 722

Fakturační údaje:

DEZINFEX s.r.o. Kozinova 319/11, 627 00 BRNO IČO:29260493, DIČ: CZ-29260493

Komerční banka - č.ú.: 43-7807940257/0100

 

Děkujeme za Vaši objednávku.

Elixator douche

Čerstvě připravená kosmetika ve sprše

Sprchové oleje


Čistá příroda pro Elixator douche

Elixator Qi


Fontána zdraví u vás doma

BUBBLE-RAIN


Nejgeniálnější sprcha na světě

FlexClean


Speciální hygienická hadice

Úsporné perlátory


Silný průtok a spotřeba jen 4,5 l / min.